29 742 17 45
504 240 727
telefon
fanpage

Bania biesiadna

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszej "bani biesiadnej", która stanowi połączenie wypoczynku i dobrej zabawy z fantastycznym sposobem poprawy kondycji fizycznej.

Spragnionym relaksu i zastrzyku energii oferujemy dwa czteroosobowe pokoje z oddzielnymi łazienkami i wspólną jadalnią połączoną z aneksem kuchennym.

Tuż obok naszego małego pensjonatu znajduje się "bania", będąca rosyjską odmianą sauny. Tam zaznacie Państwo niezapomnianych przeżyć, odprężenia i ukojenia pod wpływem między innymi olejków eterycznych zawartych w brzozowych lub dębowych witkach.
Nasza położona w ustronnym miejscu bania o powierzchni 6m², która może swobodnie pomieścić jednorazowo 8 osób, połączona jest z domkiem grillowym o powierzchni 20m² + zadaszony taras 15m², gdzie można odpocząć i oddać się przyjemnej biesiadzie, kosztując np. przysmaków przygotowanych na gazowym grillu, będącego do dyspozycji Gości.

Spacer lub przejażdżka po dzikich, nadbużańskich błoniach Wyszkowa pozwoli spalić nadmiar kalorii. Bliskość Warszawy, świeże powietrze i widok na rzekę Bug sprawia, że możemy zdrowo i miło spędzić czas bez potrzeby wielogodzinnej podróży.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!